Кредит без офіційного працевлаштування

Кредит без офіційного працевлаштування

Кредит без офіційного працевлаштування
Кредит без офіційних доходів

Багато громадян нашої країни потребують отримання кредиту без офіційного працевлаштування. Банківські організації дуже неохоче надають подібні послуги населенню. А якщо говорити про банки, то наявність довідки про доходи є у них обов’язковою вимогою при подачі кредитної заявки. Тож існує взагалі спосіб оформити кредит готівкою без офіційного працевлаштування?

Більшість банківських організацій при оформленні заявки на кредит вимагають надати паспорт, код платника податків, довідку про офіційне працевлаштування та довідку про доходи і це далеко не весь перелік необхідних документів. Останні два з яких можуть надати тільки люди, що мають офіційне працевлаштування і це суттєво обмежує коло осіб, яким доступний довгостроковий банківський кредит.

Кому потрібен кредит  без офіційного працевлаштування?

Кому може знадобитися кредит без офіційного працевлаштування в Україні? В першу чергу треба відзначити наступні категорії громадян, які отримують стабільний дохід, але не мають офіційного працевлаштування:

  • студенти, які мають постійний дохід у вигляді стипендії або працюють неофіційно;
  • пенсіонери та люди з інвалідністю, які отримують пенсії та різноманітні допомоги;
  • молоді жінки, які отримують допомогу на дитину;
  • особи, що працюють віддалено або за договорами підряду.

До цього переліку також можна віднести людей, які оформлені на «мінімалку». Через невелику офіційну заробітну плату в банку Вам з високою ймовірністю не дадуть позику навіть при наданні довідки про доходи.

Де взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування?

Сьогодні у Києві, Харкові та інших великих містах України з’являється все більше банківських організацій, у яких вимоги до позичальників лояльніші. Це стосується таких пропозицій, як кредит за двома документами (паспорт та код платника податків), а також кредитів з поручителями та під заставу рухомого або нерухомого майна. У таких випадках навіть відсутність офіційного працевлаштування не є проблемою. Хоча з боку банку можуть встановлюватися різні обмеження по сумі, термінам кредитування або умовами погашення.

Далеко не в будь-якому банку можна взяти кредит без офіційного працевлаштування. Але їх кількість останнім часом активно зростає не тільки в Києві та обласних центрах країни, але і в більш дрібних населених пунктах.

Перевагою Кредит Каса є можливість отримати кредит готівкою без офіційної роботи через Інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *