Де і як отримати кредит з 21 року. кредит готівкою з 21 року. Кредит касса

Кредит готівкою в 21 рік. Де і як отримати

Молодому поколінню взяти банківський кредит набагато складніше, ніж вже дорослим громадянам. Для банків такі клієнти є неблагонадійними в силу того, що тільки закінчили ВУЗ і не мають постійного місця роботи зі стабільним доходом. Кілька років тому вік, після досягнення якого банки могли видати кредит готівкою, складав 23-24 роки. Але останнім часом збільшився попит на кредитні продукти, і конкуренція на ринку зросла. Тому безліч банків прийняли рішення зменшити віковий ценз до 21 року. Але це не означає, що молодим людям стали доступні всі переваги банківського кредитування. Отримати банківську позику вони можуть, але це буде вкрай непросто. Отож, позика готівкою в 21 рік, де і як можливо отримати?

Складнощі при отриманні банківської позики в 21 рік

На сьогоднішній день вимоги банківських організацій до позичальників молодше 21 року стали більш жорсткішими. Незважаючи на те, що обсяг виданих банками кредитів зростає, зростає і кількість неповернень за цими кредитами. А це в свою чергу змушує банки більш ретельно і детально перевіряти біографію і кредитну історію своїх клієнтів. Це стосується громадян, які мають стабільний дохід і постійне місце роботи. А про молодих людей і говорити не доводиться.

Щоб оформити позику молодому громадянину від 21 банк вимагає:

  • довідку про доходи;
  • позитивну кредитну історію;
  • поруку;
  • надання застави.

Все це лякає молодих людей і викликає складнощі при оформленні та отриманні позики. Тому вони все частіше звертаються за допомогою в мікрофінансові організації (МФО), такі як Кредиткаса. Компанія працює в сегменті експрес-позик і відноситься до своїх клієнтів більш лояльно, ніж банки. Для отримання позики від позичальника не потрібна порука, застава та надання довідок

Позика готівкою в 21 рік в Кредиткасі.

Особливості оформлення.

Щоб отримати кредит молодому громадянинові від 21 року достатньо оформити заявку на сайті Кредиткаси, де потрібно буде вказати паспортні дані, номер телефону та код платника податків. Відповідь від фахівця прийде протягом 8 хвилин. У разі схвалення кредиту клієнту, запозичені готівкові кошти будуть перераховані на карту будь-якого банку.

В Кредиткасі вас не запитають для чого вам потрібні гроші, не вимагатимуть надати джерела доходу ваших близьких, так як сума позики варіюється від 400 до 10000 гривень і термін погашення не перевищує 27 днів. Погашати кредит можна в будь-який зручний для вас день і час, ніякої прив’язки до графіку платежів немає. Такі лояльні умови значно спрощують отримання позик і залучають бажаючих отримати позику готівкою з 21 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *